Maikel van Kasteren
LSV wint ook in de derby tegen Irene
LSV- VV Irene 2-1 (1-0) 42. Mateusz Barabasz 1-0, 75. Wladimir Kilie 2-0. 85. Jurian Schellekens 2-1
Na de overwinning van vorige week op Essche Boys komt vandaag Irene op bezoek.
LSV begint goed en moet binnen het kwartier voor staan. Kansen van Barry, lobje net over en Rowi, die net te laat komt om de bal binnen te tikken.
Irene speelt op de counter en is in de omschakeling een paar keer dreigend met hun snelle spelers voorin.
Toch komt LSV 3 min voor rust op voorsprong. Een goede aanval over links komt uiteindelijk bij Barry terecht
die schiet de bal met een prachtige volley vanaf ruim 16 meter achter een kansloze Irene doelman.
Na de rust komt Irene beter uit de kleedkamer en moet het ook gelijk maken.
Na een aanval over rechts komt de bal bij de vrij staande spits, maar die schiet de bal voorlangs vanaf een meter of 11.
Kort daarna krijgt Luuk zijn 2e gele kaart en komt LSV met een man minder te staan.
Toch vergroot LSV verrassend de voorsprong. Een vrije trap word binnen gekopt door de vrij staande Vladi Kilie.
Deze speler had, een minuut of vijf later, zelfs de wedstrijd in het slot kunnen gooien, maar hij schoot de bal in vrijstaande positie naast de verkeerde kant van de paal.
Irene ging alles of niks spelen en kwam 5 min voor tijd terug in de wedstrijd.
Na een voorzet vanaf links kopte de aanvoerder van Irene de bal hard tegen de touwen.
Maar net als vorige week wist LSV in de turbulente slotfase, stand te houden en de punten in Lennisheuvel te houden.
Met 6 punten uit 3 wedstrijden nestelt LSV zich in de top 5 van de competitie en begint het dus goed aan het seizoen
Volgende week gaat LSV op bezoek bij SVG en hoopt dan de eerste punten buiten Lennisheuvel te halen.
Aftrap 14.30 in Tilburg.